Kosmose aptikta Dievo akis?

  Europos Pietinės observatorijos Čilėje astronomai pirmą kartą taip aiškiai nufotografavo už 700 šviesmečių nuo Žemės Vandenio žvaigždyne esantį Sraigės ūką (NGC 7293). Ši kosminė „Dievo akis“ – mėlynas vyzdys, baltos spalvos baltymas, kūno spalvos vokai – sudaryta iš centrinės žvaigždės „nusimesto“ dujų apvalkalo, kuris susimaišė su dulkėmis. Pasak astronomų, tai įprastas į mūsų Saulę panašių žvaigždžių gyvenimo etapas, prieš joms pavirstant vadinamosiomis baltosiomis nykštukėmis.

Atstumas nuo vieno „akies“ krašto iki kito yra toks didelis, kad šviesai prireikia 2,5 metų jam įveikti. Pasak astronomų, naujoji nuotrauka yra tokia kokybiška, kad „akies“ obuolyje gerai matyti tolimos galaktikos.

Ši nuotrauka jau netruko apaugti gandais. Internete pasirodė siuntinėjami laiškučiai, atseit, ši „Dievo akis“ gali per vieną dieną pakeisti gyvenimą ir išpildyti norus. Ir atseit ji jau padariusi stebuklus daugelio gyvenimuose. “Pasiųsk šią nuotrauką savo draugams ir lauk“, – teigiama elektroniniame laiške.

Šventas naivumas. Vietoje to, kad praktikuoti ir keistis patiems, dalis žmonių linkę palaukti „Dievo akies“ pagalbos! Deja, tabletės ne visada veiksmingos. Dažnai tenka padirbėti ir patiems. Kad sužinoti, jog ne tariama, o tikra Dievo akis yra mumyse. Tam nereikia jokių elektroninių žinučių ir matomų ženklų iš kosmoso.

Kaip sakė senovės Egipto išminčius Hermis Trismegistas: kaip viršuje, taip ir apačioje, kaip viduje, taip ir išorėje.

Perfrazuodami žinutės tekstą pasakysime: nieko nelaukite, tiesiog BŪKITE.

SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.

www.yogi.lt

www.yogi.lt