Ozono generatorius – naudingas prietaisas

OZONO GENERATORIUS A300

Tai ozono generavimo (sukūrimo ir prisotinimo) prietaisas – paprastas ir efektyvus. Daugiausia jis naudojamas geriamam vandeniui prisotinti ozonu, kuris valo, atjaunina ir gydo. Ozonas – unikalus sveikatos agentas.


“A300“ Ozono generavimo prietaisas suteikia galimybę sėkmingai panaudoti unikalias ozono savybes. Šis įrenginys sukurtas remiantis šiuolaikinėmis mikrobiologijos, elektronikos ir inžinerijos technologijomis.
*
Ozono prietaiso naudojimas ir efektyvumas vandenyje.
*
Kasdieniniame gyvenime naudojamas vandentiekio vanduo užterštas: chloridais;sulfatais; azoto junginiais (nitratai, amoniakas, amonis); sunkiųjų metalų elementais (varis, cinkas, kadmis, gyvsidabris ir kt.), kurie kelia grėsmę žmogaus sveikatai.
*
Toks geriamo vandentiekio vandens cheminis užterštumas lemia medžiagų apykaitos problemas, t.y. padidėjęs svoris, cukrinis diabetas, vėžys, aterosklerozė su visomis iš to išplaukiančiomis rimtomis pasekmėmis. Pavyzdžiui, per didelis vario ir cinko kiekis kenkia inkstams ir kepenims; per daug nikelio sukelia odos problemas; per daug stroncio – retėja kaulai; nuo gyvsidabrio – centrinė nervų sistema; kadmis yra kancerogenas (sukelianti vėžį medžiaga); dėl švino vaikams sutrinka smegenų veikla.
*
Naudojant ozoną vandens gerinimui, panaikinamos ne tik bakterijos, virusai ir kiti mikroorganizmai, bet ir lengvai oksiduojami kenksmingi mineraliniai ir organiniai junginiai. Ozonas pakeičia geriamo vandentiekio vandens kokybę, prisotina jį deguonimi ir prilygina jį tyram šaltinio vandeniui. Paveikus ozonu geriamąjį vandenį suskaidomos sveikatai žalingos medžiagos ir junginiai, tame tarpe chloras, geležis, manganas ir kt., padidinamas tirpaus vandenyje deguonies kiekis. Įrodyta, kad ozonas efektyviai naikina patologinius mikroorganizmus. Ozonidai veikia ne tik mikroorganizmus bet jie taip pat stimuliuoja organizmą, gerina biologiškai aktyvių medžiagų sintezę. Tai padeda išvengti daugelio negalavimų ir ilgiau išlaiko jaunatviškumą.
*
Vandenį galima gerti iškart po aparato išjungimo.  Taip pat, galima naudoti indų, buteliukų ir higienos reikmenų sterilizacijai ir kt.
*
Trukmė: vandenį ozonu prisotinti – 200ml apie 7-10 min; 500ml – apie 10-15min.
*
Naudokite tik šaltą arba kambario temperatūros vandenį. Ozonas yra ypač nestabilus, ir jo skilimo pusperiodis mažėja kylant temperatūrai ir drėgmei, dėl to prietaisu apdorojamo vandens temperatūra neturi viršyti kambario temperatūros.
*
Ozono aktyvumas ozonuotame vandenyje išsilaiko 20-30 min., po to konvertuojasi į pradinę deguonies formą O2.
*
Generuojamas ozono kiekis: 150-300 mg/val. (priklausant nuo oro drėgmės ir deguonies kiekio)

*

Prietaiso maksimalus nepertraukiamo veikimo laikas: 20 min.
*
Komplektacija:
Ozono generatorius
Silikoninė žarnelė
Keramikinis „Hi-Oxy“ difuzorius
*
Dėl aparato įsigijimo rašykite adresu: narajanas@gmail.com
***
Priedas.
Toksinų pašalinimas nuo vaisių ir daržovių, kenksmingų medžiagų suskaidymas mėsoje ir produktų vartojimo laiko prailginimas
*
Prietaiso išskiriamas ozonas suskaido pesticidų, katalizatorių ir kitų chemikalų liekanas vaisiuose ir daržovėse bei antibiotikų ir hormonų liekanas mėsoje išlaikant maistingąsias produktų medžiagas, pagerina skonį, palaiko produktų šviežumą ir prailgina tinkamumo vartojimui laiką. Paveikus ozonu žuvis, krevetes ir kitokius jūros produktus pašalinamas specifinis kvapas, žalingos bakterijos ir antibiotikai.
*
Indų, pieno buteliukų, rankšluosčių ir drabužių valymas ir sterilizacija
*
Sudėjus indus, stalo įrankius ir kitokius reikmenis į konteinerį (indą su vandeniu), pridėjus šiek tiek valymo priemonės ir ~15 min. paveikus ozonu jie išvalomi, sunaikinamos bakterijos. Apdorojant ozonu pieno buteliukus, dantų šepetėlius ir pan. išvengiama užsikrėtimo hepatitu ir kitomis ligomis, dezinfekuojami stomatologiniai įrankiai. Toks vanduo taip pat gali būti panaudojamas drabužių balinimui, sumažinant skalbimo miltelių ir vandens poreikį.
*
Rankų sterilizacija, apsauga nuo odos susirgimų
*
Ozonuotu vandeniu plauti rankas ir kojas yra saugu ir efektyvu. Naudojant ozonuotą vandenį grybelių / dermatofitų pažeistos odos vietoms skalauti galima sustabdyti šias infekcijas.
Bakterijų sunaikinimas, deguonies kiekio padidinimas ir patologinių pokyčių profilaktika akvariumuose
Patekusios į akvariumo vandenį ozono molekulės virs deguonimi. Bus sunaikinamos bakterijos, oksiduojami nešvarumai ir apsaugoma nuo puvimo. Naudojant po 5 min. kasdien, galima gydyti nuo parazitų, mikrobų, infekcinių ir grybelinių ligų, eritemos, sumažinti keičiamo vandens kiekį.
*
PASTABA: indas ozono panaudojimui vandenyje turi būti stiklinis ar porcelianinis , negalima naudoti varinių, geležinių, plastikinių ar aliuminio indų.

SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.

www.yogi.lt

Agnės Marijos nuotr.

***