Ozonuoto aliejaus fenomenas

Daugelis žino atmosferinį ozoną. Yra girdėję, kad jo apsauginis sluoksnis Žemės atmosferoje vis mažėja. Mano vaikystės draugas, šiuo metu gyvenantis Kanadoje, papasakojo apie nuostabią jo paties patobulintą technologiją: ozonuotą aliejų. Pasirodo, tai nuostabi priemonė sveikatai palaikyti. Pagal šią technologiją ozono prisotintas aliejus, išlieka aktyvus praktiškai neribotą laiką.

Ozonas – natūralus gamtos reiškinys, stipriausias gamtoje žinomas antibiotikas. Ozonas yra nestabili, tačiau itin aktyvi triatomė deguonės molekulė O3. Norint išlaikyti ozoną stabilioje būklėje, aliejus prisotinamas ozonu, naudojant specialią technologiją. Naudojant šį aliejų išlaisvintas ozonas po 15 – 20 minučių skyla į paprastą deguonį O2 ir į O1. Šis vienetinis deguonies atomas ir reaguoja į bet kokią nepageidaujamą žmogaus organizme esančią medžiagą. Tai universalus „valantis agentas“. Nepakeičiama ir ultra-efektyvi odos priežiūros ir terapijos priemonė, efektyviai mažinanti raukšles, intensyviai ir ilgam laikui aprūpinanti odos ląsteles deguonimi.

 Ypatingas aliejus

Šis ypatingas aliejus padeda kovoti su virusinės kilmės susirgimais, gydyti infekuotas, prastai gyjančias žaizdas ir uždegiminius procesus Ozonas yra efektyvi kovos priemonė, tiek kovojant su grybeliniais ligos pažeidimais, tiek siekiant pagerinti žaizdų, ypač operacinių siūlių gijimą. Dėl dezinfekcinių ozono savybių, juo gydomos atviros infekuotos žaizdos: kojų trofinės opos, diabetinė gangrena. Ozonas išvalo žaizdą, panaikindamas joje esančius mikrobus, pagreitina gijimą.

 Ozonuotas aliejus yra gaminamas, konvertuojant gryną medicininį deguonį į ozoną, kitaip dar vadinamą aktyvuotu deguonimi. Aukščiausios kokybės 100 proc. prisotinto ozonu ozonuoto aliejaus gamybos procesas trunka ištisus 2 – 3mėnesius be pertraukos. Rezultatas – aliejus tampa aktyvuoto deguonies (ozono) nešėju, kuris šioje formoje išlieka aktyvus daugelį metų.

 Tai kokybiškai naujas pasiekimas, nes daugelis pasaulyje siūlomų analogų greitai išyra. Ozono klinikose ozonoterapijoje yra siūlomas gydymas medicininiu ozonu. Medicinis ozonas specialiais ozono generatoriais gaminamas prieš pat procedūrą, nes ozono molekulė yra nestabili – jau po valandos pusė ozono kiekio vėl virsta deguonimi.Pagamintas prieš pat procedūrą ozonas nėra toks efektyvus nei aliejus, sotinamas ozonu du ar tris mėnesius pagal specialią technologiją. Be to nereikia eiti į klinikas ir brangiai mokėti už procedūras.

 Be to, šis aliejus yra natūralus produktas, kurio sudėtyje nėra cheminių medžiagų, dirbtinių sudėtinių dalių, koncentratų, gyvulinės kilmės produktų bei kitų pašalinių priedų ar sintetinių medžiagų. Jis turi neribotą galiojimo laiką, bet norint išlaikyti maksimalų efektą, aliejaus buteliukas turėtų būti sandariai uždarytas ir laikomas šaldytuve.

 Beje, vizualiai jis visiškai nebepanašus į aliejų, o greičiau į gelį. Nes prisotintas ozonu aliejus visiškai pakeičia savo savybes. Tampa gydomuoju eliksyru.

 Ozonas, pagamintas iš gryno deguonies, skiriasi nuo atmosferinio ozono. Tai svarbus skirtumas, nes atmosferinis ozonas susiformuoja veikiant ultravioletiniams spinduliams arba iš ozono generatorių, kurie naudoja atmosferinį orą. Jo sudėtyje yra nepageidaujami gryno ozono gamybai elementai. Jie yra kenksmingi ir dirginantys, todėl nebandykite tokį aliejų pasigaminti patys!

 Ozono terapija

Ozono terapijoje ozonas yra viena efektyviausių priemonių, galinčių atstatyti su amžiumi lėtėjančius organizmo biologinius procesus. Ozono terapija naikina pačią priežastį, dėl kurios vyksta senėjimo procesai. Ozonas, sąveikaudamas su kūno ląstelėmis, skatina jų metabolizmą, neutralizuoja toksinų bei laisvųjų radikalų žalingą poveikį.

 Į paodį patekęs ozonuotas aliejus paspartina biologines reakcijas, skatina lastelių atsinaujinimą, atjaunina odą, skatina limfos apytaką. Ozonuotas aliejus pasižymi ne tik savo antibakteriniu ir sterilizavimo efektu, tačiau jis atlieka tai, ko kitas antibiotikas negalėtų padaryti – paskatina gijimo procesą, tiesiogiai suteikiant audiniui aktyvuoto deguonies. Be to, tai visiškai natūrali priemonė, neužteršianti organizmo chemija, o jį išvalanti nuo toksinų ir kitų atliekų, susidarančių organizme.

 Už jaunatvišką odą yra atsakingi tam tikri fermentai, kurie skatina kolageno, suteikiančio odai stangrumą, gamybą. Bėgant metams šių fermentų ištekliai organizme senka, pagaminama mažiau kolageno. Oda praranda stangrumą, raukšlėjasi. Ozonas – viena efektyviausių priemonių, galinčių atstatyti su amžiumi lėtėjančius organizme vykstančius procesus, nuo kurių ir priklauso biologinis žmogaus amžius. Į poodį patekęs ozonas paspartina chemines reakcijas, kurių metu gaminasi kolagenas. Kolagenas organizme gaminasi natūraliai, tačiau senstant tai vyksta vis lėčiau. Ozonui paspartinus kalogeno gamybą, oda atgauna stangrumą, taip sugrąžinant jai jaunystę.

 Plastinės operacijos, botulino injekcijos laikinai pašalina senėjimo proceso padarinius – panaikina raukšles, ištempia suglebusią odą, tuo tarpu ozono terapija naikina pačią priežastį, dėl kurios šie senėjimo procesai vyksta.

 Ozonas, skatindamas limfos apytaką bei neleisdamas kauptis toksinams, padeda moterims kovojant su dar viena itin opia problema – celiulitu.

 Celiulitas nėra vien tik estetinio pobūdžio odos defektas, kaip mano daugelis – sudėtingi celiulito atvejai neretai tampa ir varginančia sveikatos problema. Celiulitą turinčios moterys dažnai skundžiasi ne tik psichologiniu diskomfortu, bet ir nuovargiu bei sunkumu kojose, netgi skausmais.

 Celiulitas susidaro dėl poodyje besikaupiančių toksinų, tad ženklių rezultatų kovoje su “apelsino žievelės” oda galima pasiekti ozono, pasižyminčio detoksikuojančiu poveikiu, terapija. Patekęs į poodį, ozonas turi savybę skverbtis ne į sveikus, o į pažeistus audinius, atstatydamas buvusią struktūrą. Ozonas suaktyvina limfos apytaką ir, neleisdamas kauptis celiulitą sudarantiems toksinams, panaikina ir “apelsino žievelės” odą.

 Metabolizmo procesus skatinantis ozonas gerina bendrą organizmo imuninę sistemą, padeda atsikratyti streso, nuolatinės protinės bei fizinės įtampos. Ozonoterapija padeda atsikratyti nuolatinio streso, pernelyg didelės fizinės ar protinės įtampos. Ozonas, sąveikaudamas su baltųjų ir raudonųjų kraujo ląstelių struktūromis, skatina jų metabolizmą, taip gerindamas bendrą organizmo imuninę sistemą.

 Ozonoterapija sėkmingai gydomos ne tik infekuotos žaizdos, bet ir uždegiminės žarnyno infekcijos, ypač pradinėse ligos stadijose. Ozonas sėkmingai gydo ir kepenų infekcijas – taikant ozonoterapiją visiškai išgydomas hepatitas A, klinikiniai tyrimai rodo, jog drauge su tradiciniu gydymu taikomos ozonoterapijos procedūros padeda gydant lėtinę formą dažniausiai įgyjančius hepatitą B bei hepatitą C.

 Apie ozoną

Ozonas, triatomis deguonis, didele energija pasižyminti normalaus atmosferos deguonies forma – vienas svarbiausių dujinių elementų Žemės stratosferoje. Apsauginis ozono sluoksnis, ozonosfera, veikia kaip filtras, kuris absorbuoja ultravioletinius spindulius, šitaip išlaikydamas mūsų planetos biologinį balansą.

 Ozoną, kurio pavadinimas kilo nuo senovės graikų kalbos žodžio „ozein“ – “kvepėti”, 1840 metais atrado vokiečių chemikas Christianas Friedrichas Schoenbeinas.

 Medicinoje ozonas naudojamas beveik šimtmetį – Pirmojo pasaulinio karo metu kaip antiseptinę priemonę jį išbandė vokiečiai.

 Iš pradžių ozonas naudotas išoriniam gydymui – ozonatoriais buvo purškiamos ilgai negyjančios žaizdos, gangrenuotа odа, grybelinių susirgimų pažeistos sritys, bet neužilgo ozono mišiniai pradėti taikyti ir vidiniam gydymui.

Balsas.lt

SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.

www.yogi.lt

 

Parašykite komentarą