PIETŲ INDIJOS ŠVENTKLAJŪNA 2019

velliagiri3

PIETŲ INDIJOS ŠVENTKLAJŪNA 2019

Dvasinės kelionės. Ten, kur patenka ne visi…

(Yatra 2_4, 2019)

Laikas: 2019 vasario pab.- kovo pradž.

Trukmė: 3 savaitės

Gal pastebėjot, jau keleri metai nebuvo taip vadinamų „pietinių jatrų“. Buvome susitelkę į šventklajūnas Himalajuose. Tačiau kalnuose šalta ir kojytėms sunku… Nežadam, kad Indijos pietuose bus lengva, juolab ir kalnai čia bus. Taip pat bus daug stiprių dvasinių vietų ir patirčių, o taip pat – šilumos bei mangų, vandenyno bei meditavimų stipriose erdvėse.

Vakarinė pakrantė 

Šventasis kalnas netoli Koimbatorės. Tai Velliangiri, Šivos kalnas, dar vadinamas pietų Kailašu. Yra sakoma, jei negali nuvykti į šiaurinį Kailašo kalną Himalajuose, gali vykti į pietinį – Velliangiri… Ten eisime šventklajūnių keliu per 7 kalnus. Septintame lauks užburiantys vaizdai, meditavimas jogų oloje… Taip pat aplankysime nuostabų Sadhguru ašramą netoliese bei jo įkurtą meditavimo šventyklą – Dhyanalinga.

velliagiri

velliagiri1

velliagiri4

 

Rytinė pakrantė

Ramana Maharshi ashram, Didžiojo Tylos Mokytojo ašramas. Pabūsime jogo ir šventojo Tylos erdvėje, pamedituosime jo ašrame bei olose, kur jis praleido daugelį metų.

velliagiri6

 

Arunachal Shiva, Įsikūnijusio Šivos kalnas. Šis galingas piramidinis kalnas – viena iš pagrindinių Pietų Indijos jatros vietų, plačiai garbinamas kaip Įsikūnijęs Šiva. Šivaratri šventės metu jo viršūnėje įdegama Šventoji Ugnis.

velliagiri2

 

Chennai, Auroville (Matrimandir), jogų miestas ir Motinos šventykla. Pagyvensime Šri Aurobindo ir Motinos įkurtame jogų mieste, susipažinsime su jogų bendruomenių gyvenimu, susitelksime Visatos sąmonės sklidiname Matrimandire.

velliagiri5

 

Pondicheri (Sri Aurobindo Asram), Integralinės jogos įkūrėjo ašramas. Aplankysime vieno didžiųjų dabarties Jogų ir šventųjų Šri Aurobindo ir Motinos ašramą bei mahasamadhi vietą.

velliagiri7

 

Esaties stovykla: meditavimai Indijos vandenyno pakrantėje, poilsis.

velliagiri8

 

Visos žinios ir užsirašymas:

yatra.lt@gmail.com, tel. 869837631, 863617200

Yatra_Mokytojai

 

 

Šventklajūnos vedliai:

Gintaras Narajanas www.yogi.lt

https://www.facebook.com/Yogi.lt

Arnas Haridas

https://www.facebook.com/arnas.kazickas

https://www.facebook.com/savizvalga

velliagiri3

Sumanytojas: Yatra.LT

www.yatra.lt