Paskaita: Priešybių derinimo meditatyvusis menas. 2 užsiėmimas.

Dhumavati_yantra_colorPaskaita (susitikimas): Priešybių derinimo meditatyvusis menas. Antrasis užsiėmimas.

Temos: Slaptotyra. Kodėl slaptai? Asmens dvasinė prigimtis – ASMUO. Pratimai medituoti į priešybes ir jas suvokti (dvasiniai trikampiai). Atgaja ir Ingaja (evoliucija ir involiucija) – ar viskas taip paprasta? Teosofinės Rėdos ratas. Laisva – laisvės ir atsakomybės santykis: Žmogus, šeima, giminė, tauta. Gedimino stulpų paslėptos reikšmės. Para-vada ir kri-vada: dvi dvasinio vedimo rūšys. Žmonių tipai ir to žinojimo praktinė reikšmė. Pratimai sąmoningumui ugdyti. Dvasinė homeopatija. R.Štainerio aštuntoji sfera, astralinių pasaulių ypatumai.

Data: gegužės 09 d., 18.30 val.

Paskaitą veda  www.yogi.lt redaktorius R.G.Narajanas.

Tobulinti save anaiptol nėra savanaudiška. Juk netobulas žmogus yra ir netobulas žmonijos ir pasaulio tarnas. Visumai tarnauji tuo geriau, kuo esi pats tobulesnis. Čia galioja žodžiai“ „puošdama save, rožė puošia ir sodą“./ Rudolfas Štaineris. Kaip pasiekti aukštesniųjų pasaulių pažinimą.

***

Paskaita (susitikimas) įvyks adresu: Pamėnkalnio 3 – 27, Vilniuje.

Kaip rasti: priešais P.Cvirkos paminklą yra kampinis namas ir dailės parduotuvė. Virš sekančiame name įrengto „bromo“ yra grožio centro „Nefertitė“ iškaba. Įėjus į vidinį kiemą, kiek dešinėje, matysite įėjimą į pusrūsį. Virš jo trikampis stogelis, jo centre degs šviesa.

Kaina: rekomenduojama auka (kad aukojant truputį būtų gaila) … litų.

***

Pasiteiravimui: Tel.: +370 650 31508, elektroninis paštas: narajanas[eta]gmail.com

***

SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.

www.yogi.lt