Švenklajūna po dvasinį Tailandą

Tailandas2 Laikas: 2020 m. sausio 11 – vasario 2 dienomis (užtikrintas išvykimas)

Tai pirmoji tokio pobūdžio mūsų kelionė po dvasinį Tailandą. Kviečiame tuos, kurie nenori vien „turistauti“, o siekia giliau pažinti save, susipažinti su įvairiais meditavimo būdais (ankstesnė patirtis nebūtina) bei dvasinėmis pratybomis, trokšta atrasti gyvenimo džiaugsmą ir pažadinti savo vidinį vaiką (besišypsantį budrumą). Medituosime ryte ir vakare, jums padės dvasinis kelionės vadovas Gintaras Narajanas. Kelionės eiga rūpinsis daugiau nei ketverius metus Tailande gyvenusi ir kelionių vadove dirbusi Deimantė. Lankysime įstabias dvasines vietas, pažinsime tajų pasaulėžiūrą bei tikybą, mėgausimės rytietiška virtuve ir masažais bei atrasime kvapą gniaužiantį rojaus kampelį žemėje.

1 dalis – Bankokas

BANKOKAS ir apylinkės

Tailandas11

Bankoką (“Angelų miestą”) 1782 m. įkūrė Karalius Rama I, tai vienas įdomiausių pasaulio miestų. Mieste tekančioje upėje iki šių dienų išlikę daugybė kanalų, todėl Bankokas taip pat vadinamas Rytų Venecija.

Bankoke praleisime tris dienas. Pirmiausia atvykus į Tailando sostinę mūsų laukia pažintis su tailandietišku 2 valandų masažu (įskaičiuota į kainą). Kitomis dienomis keliausime po Bankoką bei jame esančias šventyklas. Kelionės metu aplankysime Ratchathiwat, gulinčio Budos ir Aušros šventyklas bei pasiplaukiosime Čao Prajos upe, kurioje maitinsime šamus.

Taip pat aplankysime įspūdingą muziejų/šventyklą „Dramblį“, kuris simbolizuoja tajų pasaulio suvokimą, susidedantį iš trijų dalių: požemio karalystės, žemės ir kasdienio mūsų gyvenimo bei rojaus.

Vakare keliausime į kultūrinį pasirodymą, kurio metu atskleidžiamos ypatingos bei paslaptingos Tailando kultūros tradicijos, pasaulio pažinimas. Tai sakmėmis apipintas turinys apie dangaus karalystę, stebuklingą mišką, kuriame gyvena įvairios mistinės būtybės bei požemio pasaulį.

2 dalis – Tailando šiaurė

Tailandas6

Visi kartu skrisime į Tailando šiaurėje esantį nedidelį miestelį, kuriame pamatyti baltaveidį nėra paprasta. Būdami čia pajusime tikrąjį šiaurinį tailandietišką būdą, žmonių paslaugumą ir atvirumą, tačiau susikalbėti su vietiniais gali būti gana sudėtinga, mat retas kuris moka angliškai. Dienos metu aplankysime netoliese esantį bambukinį tiltą, kur palydėsime saulę ir turėsime galimybę pabendrauti su čia gyvenančiais vienuoliais. Tuo tarpu vakare turėsime galimybę pasivaikščioti po miestelį, aplankyti pagrindines šventyklas bei pasimėgauti puikiausiu vietinių gyventojų gaminamu maistu ant ežero kranto.

Kitą dieną keliausime į miško vienuolyną, kuriame šešioms dienoms apsistosime ir turėsime ypatingą progą susipažinti su Budos mokymu bei dvasinėmis pratybomis.

Šiame vienuolyne laikysimės vienuoliams įprastos dienos tvarkos, atliksime skirtingų rūšių budistinius meditavimus ir dalyvausime satsanguose, pokalbiuose. Tai ypatinga proga pažinti Budos mokymą iš pirmų rankų budizmą išpažįstančioje šalyje.

Tailandas3

Dienos tvarka vienuolyne:

- 6 val. ryžių aukojimas vienuoliams;

- 7 val. pusryčiai;

- 7:50 val. rytinis Dharma pokalbis/paskaita ir meditavimo pamoka;

- 10:30 val. pietų aukojimas vienuoliams;

- 11:00 val. pietūs;

- 12:50 val. vidurdienio Dharma pokalbis/paskaita ir meditavimo pamoka;

- 4:00 val. savanoriška pagalba vienuolyne (valymas, gaminimas ir pan.);

- 5:00 val. laisvas laikas;

- 5:50 val. vakarinės pamaldos, mantrų giedojimas, meditavimas, Dharma pokalbis/paskaita;

- 8:00 val. asmeninių meditavimų laikas, galimybė išgerti arbatos, kavos ar karšto šokolado ir poilsio laikas.

Būdami šiaurėje taip pat aplankysime uolų grandinę, kurioje plaukdami bambukiniais plaustais per tekančių upeliukų vandenis galėsime grožėtis stalaktitais ir stalagmitais bei susipažinti su čia gyvenančiais paukščiais bei šikšnosparniais.

tailandas

Kilsime daugiau nei 500 laiptelių į kalno viršūnėje esančią džiunglių šventyklą. Čia labai ramu, labai meditatyvu, atsiveria gražūs vaizdai. Šioje šventykloje yra apsistoję gerbiami budistų kalnų vienuoliai.

Nakvynė šalia šventyklos (norintys galės dalyvauti vakariniame budistiniame meditavime).

Taip pat pasivaikščiosime po šalią esantį nacionalinį parką, kuriame stūkso trečia pagal aukštį Tailando viršūnė – Doi Luang (2225 m.). Jūsų laukia džiunglių takų labirintai, neaprėpiami toliai bei nuostabios paukščių giesmės.

Naktį apsistosime jaukioje poilsiavietėje. Vakare planuojamas malonus pasisedėjimas prie laužo bei paruošto ant laužo šviežio maisto (grill) vakarienė.

Viso šiauriniame Tailande praleisime vienuoliką dienų ir mūsų buvimą vainikuos ypatinga galimybė aplankyti dramblių namus, kuriuose galėsime tiesiogiai pabendrauti su drambliais. Juos pažinti, maitinti ir kartu išsimaudyti J

3 dalis – poilsis ir meditavimai pietuose

Tailandas8

Visi kartu skrendame į Krabi regioną, iš kurio keliaujame į Koh Lantos salą. Tai viena gražiausių bei didžiausių salų Tailando pietuose. Koh Lantai priklauso keletas didelių salų ir gana daug mažų salelių. Šios salos turtingos plačiais balto smėlio paplūdimiais, tropiniais miškais bei gražiu povandeniniu pasauliu, kuris atsiskleidžia čia atvykstantiems nardytojams.

Tailandas9

Pietuose būsime visą savaitę, kurios metu ne tik mėgausimės saulės voniomis, jūros bangomis, bet taip pat turėsime meditavimo pratybas.

Tailandas4

(PILNAS KELIONĖS APRAŠYMAS BUS PATEIKTAS UŽSIRAŠIUSIEMS KELIAUTOJAMS)

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• 2 vidiniai skrydžiai: Bankokas – Mae Hong Son / Chiang Mai – Krabi;

• Dvasinio vadovo Narajano užsiėmimai ir meditavimai;

• Vietinio gido ekskursijų metu paslaugos;

• Kelionės organizatoriaus/vadovo iš Lietuvos visos kelionės metu paslaugos;

• Visi pervežimai turo metu pagal programą;

• Keltų bilietai;

• 14 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais, 2 pietūs, 2 vakarienės;

• Programoje nurodyta ekskursinė programa;

• Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

• Tarptautiniai skrydžiai Vilnius – Bankokas / Puketas – Vilnius;

• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

• Asmeninės išlaidos;

• Arbatpinigiai.

Kelionės vadovai:

Gintaras Narajanas – kažkam dvasinis mokytojas ir draugas, kažkam – yogi.lt puslapio vedėjas, kažkas yra skaitęs mano rašinių, o gal lankęs jogos ir meditavimo užsiėmimus bei kitas pratybas, kažkas keliavęs su manimi „šventklajūniškai“ į Indiją, Graikijos ir Kanarų salas. Gi kažkas girdi pirmą kartąJ… Tiesiog padėsiu jums kelionėje, draugiškai pamedituosime kartu ir pažinsime nuostabią dvasinę šalį – tyliame džiaugsme ir suvokime.

www.yogi.lt

https://www.facebook.com/Yogi.lt

Deimantė Janulionytė – jau 10 metų dirbu kelionių vadove bei gide, mano gyvenimo traukos centras – Azija, ypatingai Tailandas. Šioje šalyje gyvenau nuostabius ketverius metus ir dirbau kelionių vadove. Pastaruosius tris metus organizuoju lietuvių grupes ir keliaudama kartu padedu atskleisti Tailando paslaptis ir įminti kylančias kelionės metu kultūrines bei tikybos mįsles. Be kelionių, mano gyvenimas yra glaudžiai susijęs su joga, kuria užsiimu 18 metų, taip pat skirtingomis dvasinėmis pratybomis bei meditacijomis. Kalbant apie save trumpai – esu atvira ir mylinti pasaulį moteris J

https://www.facebook.com/deimante.janulionyte

***

Tailandas – tai šalis, kurioje pažadinamas gyvenimo džiaugsmas, malonumas ir drąsa gyventi, tai didžiulis dvasinių patirčių ir meditavimų lobynas – kviečiame pažinti ją Kartu.

Tailandas2

Pasiklausti ir užsirašyti:

El.paštu – info@diamondtour.lt, narajanas@gmail.com, mobiliaisiais telefonais: +37069837631 (Narajanas), +37060923927 (Deimantė)

www.yogi.lt

Parašykite komentarą