ŠVENTKLAJŪNA Šri Lanka: Dievų laiptais

Būkite sveiki mieli bičiuliai esami ir būsimi šventklajūniai,

lanka4

Atėjo nauji metai ir matau jau ateina laikas pagalvoti apie mūsų šventklajūnų – dvasinių kelionių – atnaujinimą. Tad dabar rašau šį laišką, norėdamas paklausti, ar norėtumėte su mano vedimu vykti į Šri Lanką jau šių metų vasario antroje pusėje? Visos galimybės tam jau yra.

Tai nuostabaus gamtos grožio, lygiai Lietuvos dydžio budistinė sala su daug dvasinių galios vietų. Juk būtent čia yra išlikęs seniausias Budos medis Bodhi (kuris Indijoje, deja, nudžiuvo), taip pat Budos Danties šventykla, šventasis miestas Kandy su ežeru viduryje. Vaikščiotume ir po kalnus, eitume ir į pagrindinį salos galios tašką – Šri Padą, į kurią veda Dievų laiptai….

Ravanos kriokliai, kalnų šventyklos, truputį įvairių paplūdimių, gal net banginius pamatysime…

lanka1

Taip pat meditavimų atsiskyrimas budistiniame vienuolyne, juk mes šventklajūniai, o ne turistai. Pabaigai, kelios dienos prie jūros (irgi medituosime ryte ir vakare, kaip visada būna).

Išvyktume maždaug apie vasario 23 dieną (gal šiek tiek ir vėliau, priklausytų nuo bilietų), šventklajūna truktų maždaug tris savaites.

lanka5

Reiktų turėti susitvarkius visus „papierukus“, nes be jų tektų 7 dienas būt karantine paskirtame viešbutyje, kas mums yra nepriimtina.

Tad laukiu atbulinio ryšio iš jūsų, jei atsirastų norinčių nuvykti į Šri Lanką dvasiniais tikslais, – šventklajūnos bendrystėje. Be to ir pratybas galios vietose atlikti yra nuostabus dalykas, padedantis dvasiniame kelyje.

Vietų nebus daug, nes didele draugija vykti turbūt neišeis.

Rašykite: narajanas@gmail.com, skambinkite – 869837631.

šiltai apkabinu,

R.G. Narajanas

lanka3

Vydija teskleidžias per Ugniją Šventą. Tebūnie suvokimas kaip giliausia dermė.

www.yogi.lt