Šventklajūna

Šventklajūnos -  kurios Indijoje vadinamos jatromis (yatra) – tai dvasinės kelionės NEturistams. Kviečiame žmones, turinčius dvasinių ketinimų ir siekiančius geriau pažinti Save.

velliagiri

                                       PIETŲ INDIJOS ŠVENTKLAJŪNA 2019

Dvasinės kelionės. Ten, kur patenka ne visi…
(Yatra 2_4, 2019)

Laikas: 2019 vasaris-kovas

Trukmė: 3 savaitės

 Gal pastebėjot, jau keleri metai nebuvo taip vadinamų „pietinių jatrų“. Buvome susitelkę į šventklajūnas Himalajuose. Tačiau kalnuose šalta ir kojytėms sunku… Nežadam, kad Indijos pietuose bus lengva, juolab ir kalnai čia bus. Taip pat bus daug stiprių dvasinių vietų ir patirčių, o taip pat – šilumos bei mangų, vandenyno bei meditavimų stipriose erdvėse.

                                                       Vakarinė pakrantė 

 Šventasis kalnas netoli Koimbatorės. Tai Velliangiri, Šivos kalnas, dar vadinamas pietų Kailašu. Yra sakoma, jei negali nuvykti į šiaurinį Kailašo kalną Himalajuose, gali vykti į pietinį – Velliangiri… Ten eisime šventklajūnių keliu per 7 kalnus. Septintame lauks užburiantys vaizdai, meditavimas jogų oloje… Taip pat aplankysime nuostabų Sadhguru ašramą netoliese bei jo įkurtą meditavimo šventyklą – Dhyanalinga.

velliagiri1

Maharshi ashram, Didžiojo Tylos Mokytojo ašramas. Pabūsime jogo ir šventojo Tylos erdvėje, pamedituosime jo ašrame bei olose, kur jis praleido daugelį metų.

Arunachal Shiva, Įsikūnijusio Šivos kalnas. Šis galingas piramidinis kalnas – viena iš pagrindinių Pietų Indijos jatros vietų, plačiai garbinamas kaip Įsikūnijęs Šiva. Šivaratri šventės metu jo viršūnėje įdegama Šventoji Ugnis.

Chennai, Auroville (Matrimandir), jogų miestas ir Motinos šventykla. Pagyvensime Šri Aurobindo ir Motinos įkurtame jogų mieste, susipažinsime su jogų bendruomenių gyvenimu, susitelksime Visatos sąmonės sklidiname Matrimandire.

Pondicheri (Sri Aurobindo Asram), Integralinės jogos įkūrėjo ašramas. Aplankysime vieno didžiųjų dabarties Jogų ir šventųjų Šri Aurobindo ir Motinos ašramą bei mahasamadhi vietą.

Esaties stovykla: meditavimai Indijos vandenyno pakrantėje, poilsis.

velliagiri2

 

 

Visos žinios ir užsirašymas:

 yatra.lt@gmail.com, tel. 863617200, 869837631

Šventklajūnos vedliai:

Arnas, Haridas-Kaza Baba, www.yoga.lt

https://www.facebook.com/arnas.kazickas

Gintaras, Narajanas-Badri Baba, www.yogi.lt

https://www.facebook.com/Yogi.lt

 

Sumanytojas: Yatra.LT

 Dvasinės kelionės. Ten, kur patenka ne visi…

  www.yatra.lt

snowpeakskameng

 

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>