Runos

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Darbas su runomis. Runos padės išsiaiškinti gyvenimo padėtyse, priimti sprendimus, padės darbe su savimi. Žmonės dažnai sako „būrimas“ tačiau, tai, kas iš tikro vyksta, nėra jokie burtai.

Tai pasitikėjimas Gamtos Galia ir jos dėsningumais.

Mes įpratę dalinti laiką į praeitį-dabartį-ateitį. Tačiau giliausiuose mūsų sąmonės (pasąmonės) lygmenyse tarp jų nėra skirtumo, jie labai suartėja ir net susilieja. Runos yra tas kelias ir tie ženklai, kurie mums padeda skaityti Gamtos Išminties Knygą.

Savo pasąmonėje mes turime visas žinias apie visus įvykius šioje Žemėje. Kiekvienas iš mūsų – žinome viską. Tačiau mūsų kasdieniame gyvenime taip nėra. Mes susiduriame su rūpesčiais, spaudimu ir pasirinkimais.

Kaip pasielgti vienu ar kitu atveju? Kuris kelias trumpesnis? Ir pagaliau – kokios mano esamų rūpesčių/klausimų ištakos? Ką galiu padaryti šiandien, kad pakeisčiau savo gyvenimo kryptį, kad sukurčiau ateitį tokią, kokios esu vertas/verta?

Kokios su manimi vykstančių įvykių priežastys? Juk tik suvokę priežastį, galime rasti kelią. Vien tik pasakyti – „daryk taip ar kitaip“ – neužtenka.

Runos gali padėti. Tai gyvenimo Ženklai, besitiesiantys iš dabarties į praeitį ir ateitį. Tačiau jos geriau dirba tuomet, kai šalia yra pasiruošęs žmogus, padedantis jums susivokti tuose gyvenimo ženkluose. Runos kalba, jos rodo įvykių priežastis ir galimus kelius.

Tačiau jų veikimas nukreiptas ne tiek į išorę (sprendimai dėl išorinių padėčių), kiek į vidų, į žmogaus charakterį ir savybes. Kokios savybės lėmė, kad dabar padėtis yra būtent tokia? Ką turėčiau savyje pakeisti? Ką suprasti? Kokią žinią neša tos gyvenimo pamokos, kurias dabar išgyvenu?

Šios žinios yra labai svarbios asmenybės dvasiniam augimui. Juk visi sutiktieji žmonės ir padėtys – mūsų mokytojai. Keisdami save, mes keičiame ir savo pasaulį.

Visi mes esame Žemės ląstelės. Gyvendami kartu siekiame laimės ir vientisumo. Todėl Runos yra vienas iš veiksmingų darbo su savimi įrankių.

Tuomet, suvokus savo klaidas ir teisingus sprendimus, galima tiesti kelius į ateitį.

Tie, kas norėtų pasinaudoti runų teikiamomis galimybėmis turi aiškiai sau sugalvoti klausimą, ką norėtų sužinoti/ išspręsti.

Visi atsakymai glūdi runas ištraukiančiojo pasąmonėje. Runos parodys galimus kelius, tačiau pasirinkti ir eiti reiks pačiam/pačiai.

Taip pat bus pateikta užrašyta santrauka. Juk tai, kas pasakyta, dažnai užmirštama. Ši santrauka leis geriau prisiminti bei toliau dirbti savarankiškai.

Atlygis (auka) – sveikintinas.

Rašykite: narajanas@gmail.com arba 865031508

SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.

www.yogi.lt