Užsiėmimai

https://www.yogi.lt/wp-content/uploads/2011/01/atvaizd096.jpg

 

 

 

***

JOGA NIDROS užsiėmimai 

JOGA NIDROS užsiėmimai 

ARTIMIAUSIAS UŽSIĖMIMAS gruodžio 8 d. 2022 m

Joga Nidra (gilaus atsipalaidavimo [autogeninės] pratybos) vyks salėje adresu: Pamėnkalnio 3 – 27, Vilniuje.  Užsirašyti: narajanas@gmail.com arba 869837631.

Užsiėmimai padės atsipalaiduoti, tirpdyti agnos (energetinius) nepraėjimus, gerinti sveikatą, pajusti savo vidinę ašį bei ramybę. Išskleisti savo vidinę pajautą ir kūrybingumą vidinio džiaugsmo būsenoje.

UŽSIĖMIMAI VYKS – ANTRADIENIAIS IR KETVIRTADIENIAIS, gruodžio 6 ir 8, 13 ir 15, 20 ir 22 DIENOMIS.

Laikas: 18.30 val.

Vieta: salė adresu Pamėnkalnio 3 – 27, Vilnius

Patariamas atsilyginimas – 10 – 15 eur

***

Kaip rasti: priešais P.Cvirkos paminklą yra kampinis namas ir dailės parduotuvė. Virš sekančiame name įrengto „bromo“ yra grožio centro „Nefertitė“ iškaba. Įėjus į vidinį kiemą, kiek dešinėje, matysite įėjimą į pusrūsį. Virš jo trikampis stogelis, jo centre degs šviesa.

***

Įeiti į joga nidros būseną padės skambančių dubenų garsai.

Gali dalyvauti įvairiaus pasiruošimo žmonės, netgi visiškai nepraktikavę jogų ir kitų dvasinių praktikų. Tai tiesiog darbo su savimi praktika – autogeninė treniruotė grupėje.

Užsiėmimus veda Gintaras/Narajanas

Patarimas: galima atsinešti papildomus patiesalus, kad būtų minkščiau gulėti ar pagalvėles.

Tel.: +370 650 31508, elektroninis paštas narajanas@gmail.com

***

Tik nurimus ir nustojus ieškoti (aktyviai, prote), – gali atsiverti paslėpti tavo sąmonės (sąmoningumo) klodai, kuriuos visad nujautei turįs. Žinojai tai visada, tačiau abejojai, gal neužteko ryžto, o gal dar nebuvo atėjęs laikas pokyčiams, virsmui. Klausimus tu užduodi pats (pati) ir dirbi pats. Atsakymai ateina lyg savaime, gal ne iš karto, tačiau kiekvienu sąmoningu veikimu (praktika) tu juos priartini.

***

Tylos ir ramybės pajauta – gal būt svarbiausias iš žmogaus darbų. Tai išeities taškas visam kitam veikimui. Būti tyloje, išmokti jos klausyti reiškia būti savimi. Būti sveiku ir laimingu yra tokios būties rezultatas.

***

Pagrindinės kliūtys Pilnatvei pasiekti yra šios ( 5 kančios priežastys): 1. Avidya – nežinojimas. Šaliname mokydamiesi atskirti, kas tikra, o kas – ne. 2. Asmita – „aš – kūnas, protas ir emocijos“. Šaliname, vystydami Stebėtojo pajautą, pajaučiame savo subtiliuosius lygmenis ir dvasinį pradą, atsakydami į klausimą „Kas aš esu?“. 3-4. Raga ir dvesa – potraukis prie to, kas malonu ir atstūmimas to, kas nemalonu. Šaliname, vystydami pusiausvyros gyvenime pojūtį bei priešybių, dviejų gyvenimo polių veikimo Suvokimą per Ramybę. 5. Abhinivesa – instinktai ir baimės. Šaliname, per atsipalaidavimą atverdami tikrosios BŪVOS patirtį.

***

DAUGIAU APIE JOGĄ NIDRĄ GALITE PASISKAITYTI ČIA.

•••

Kaukazo (egiptietiškos) jogos užsiėmimai NEPASKELBTA

Tai švelni, tačiau stipri ir veiksminga kvėpavimo-judesio-vizualizacijos-koncentracijos praktika.

Užsiėmimų datos: NEPASKELBTA

Laikas: 18.30 val.

 

Vieta: salė adresu Pamėnkalnio 3 – 27, Vilnius

***

Kaukazo (egiptietiška) kvėpavimo joga – tai gilaus poveikio kvėpavimo pratimai, atliekami sėdint (ant kėdės), stovint, klūpint (įsikibus į kėdę) bei gulint (atsipalaidavimas). Kai kurie pratimai yra statiški, kai kurie yra lydimi švelniaus judesio bei vizualizacijų. Tai stipri emocinė-mentalinė iškrova, minčių ir emocijų subalansavimas, deramas atsipalaidavimas. Bei nuolat vykstantis vidinis vyksmas – savęs priėmimas bei vienovės tarp skirtingų žmogaus dalių bei išorės pasaulio – atradimas bei tvarus palaikymas. Pratimai turi švelnų energetinį poveikį, žmogus pasikrauna energijos, ją tinkamai subalansuodamas. Žmogus ima tapti savojo gyvenimo šeimininku, Stebėtoju. Gerėja fizinė ir dvasinė sveikata, darbingumas. Ima atsirasti ir įsitvirtinti pusiausvyra gyvenime ir situacijose.

Pradžioje ir pabaigoje skambės sakralūs dubenų garsai.

Gali dalyvauti įvairiaus pasirengimo žmonės, ši praktika nereikli fiziniam pasiruošimui.

Kaina: rekomenduojama auka 20 litų.

Užsiėmimus veda www.yogi.lt redaktorius R.G.Narajanas.

Tel.: +370 650 31508, elektroninis paštas narajanas[eta]gmail.com

***

SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.

www.yogi.lt

***
Pėdsakai smėlyje. Palanga.

R.G.Narajano nuotr.


SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.

www.yogi.lt

Parašykite komentarą