Rimtai juokingi dėsniai (papildyta)

Laughing-Buddha Gamtoje judėjimas vyksta bangomis, paklusdamas dėsniams. Pateikiame šių dėsnių sąrašą:

1. Juozo dėsnis

Patį sudėtingiausią uždavinį būtina duoti pačiam tingiausiam darbuotojui. Jis būtinai suras paprastą ir trumpą sprendimą. Juk tinginys tingės viską perdaryti, tad iš karto darys gerai. Suvokite tinginystės palaimą ir naudą.

2. Merfio dėsnis

Jei kažkas gali vykti ne taip, tai tikrai ir vyks ne taip. Iš pačių blogiausių galimų aplinkybių iškris pačios blogiausios. Suvokite – karmos priėmimas yra vaistas nuo jos poveikio.

3. Ričardo abipusės priklausomybės taisyklė

Daiktą, kurį jūs saugote jau gana ilgai, galima išmesti. Kai tik išmesite, jo būtinai prireiks. Suvokite daiktų kaupimo reikšmę.

4. Lermano lygtis

Kiekvieną techninį uždavinį galima išspręsti, jei turite laiko ir pinigų. Tačiau klausimas tame, kad jums visada trūks arba laiko, arba pinigų. Suvokite šį dvilypumą.

5. Zojos įžvalga

Šalimais esanti eilė parduotuvėje visada juda greičiau. Tačiau jei ten atsistosite, greičiau judės ta, kurią ką tik palikote. Jei stebite ir nesiblaškote, jėgos išsilygina. Suvokite neįsitraukimo jėgą.

6. Meksimeno dėsnis

Visada trūksta laiko, kad padarytum darbą gerai, tačiau anksčiau padaryto darbo ištaisymui laiko visada atsiranda. Suvokite laiko galimybę plėstis ir susitraukti.

7. Paieškos dėsnis

Тai, ko jums reikia, guli pačioje matomiausioje arba pačioje netikėčiausioje vietoje. Todėl negaiškite laiko veltui ir pradėkite ieškoti pačioje netinkamiausioje vietoje. Suvokite ieškojimo gelmės pojūtį.

8. Petro karjeros dėsnis

Žmogus yra įgalus iki savo neįgalumo lygmens. Kuo daugiau jūs žinote ir mokate, tuo sudėtingiau jums toliau mokytis ir vystytis. Kildamas tarnybos laiptais, jūs greitai pasieksite pernelyg aukštą jums sudėtingumo lygį. Suvokite savo karjeros riboženklius.

9. Kauno ir Orbeno aksioma

Jei niekas daugiau nepadeda, perskaitykite pagaliau instrukciją! Suvokite parašyto žodžio galias.

10. Kermošiaus skustuvas

Dažniausiai visi, kuriuos laikote piktybiniais, viską daro iš kvailumo. Todėl nedera be reikalo kaltinti žmonių piktavališkumu, nes jie ne tokie. Suvokite kvailybės agną.

11. Pogrindžio įstatymas

Juokaujant jautriomis temomis būtina nurodyti, kad tai sąmojis, nes būtinai atsiras tas, kuris viską priims rimtai. Suvokite rimtumo sunkumą.

12. Ketvirtasis Pingelio dėsnis

Jei kažkas vyksta ne taip, tai bet kokie bandymai ištaisyti padėtį tik dar labiau ją pablogins. Tad kartais geriau viską palikti taip, kaip yra. Suvokite pastangų bergždumą.

13. Šliauterio savanoriško darbo dėsnis

Žmonės visada pasiruošę imtis darbo, kai to darbo poreikis jau visiškai išnykęs. Suvokite darbštumo prigimtį.

14. Gampersono dėsnis

Jūsų noras yra atvirkštinis jūsų siekiamo tikslo atitikmuo. Pavyzdžiui, jeigu jūs skubate, tai viskas aplinkui jums trukdys ir stengsis sulaikyti: užstrigs užtrauktukas, nerasite raktų ar telefono, neatvažiuos autobusas, atsitiks kamščiai gatvėje ir t.t. Suvokite, kad aplinka atliepia jūsų būsenai.

15. Pasirinktinio sunkio dėsnis

Jei kažkoks daiktas turi nukristi, tai nukritęs bus labiausiai pažeistas, kiek tik įmanoma. Juk sumuštinis visada krinta sviestu žemyn. Ypač suvokiant, kad aukštyn Australijoje yra žemyn ir atvirkščiai. Suvokite, kad vaikštote žemyn galva, žiūrint iš Australijos pusės.

16. Pareto eiliškumo dėsnis

20% pastangų duoda 80% naudos. Ir atvirkščiai. Gyvenimo dėsniai veikia būtent tokiu būdu. Suvokite pastangų eiliškumą.

17. Тrečiasis Krauzės dėsnis

Bet kokie jūsų pasiūlymai bus suprasti ne taip, nei siūlėte jūs. Taip įvyksta, nes žmonės yra skirtingi ir mąsto skirtingai. O taip pat jie jūsų dažniausiai nesiklauso, arba klausydami kūrybiškai pritaiko, ką išgirdę – bet to nesuvokia. Suvokite vaizduotės galias.

18. Valdonės dėsnis

Kuo daugiau žmonių dalyvauja pasitarimuose ir kuo daugiau laiko tam sugaišta, tuo mažiau iš to naudos ir visokio veiksmingumo. Suvokite pasitarimų prasmę.

19. Parkinsono dėsnis

Darbas bus padarytas tam laikui, kaip jūs numatėte. Net jeigu uždavinys galėtų būti įgyvendintas per vieną dieną, tačiau jei tam numatėte savaitę, jis bus atliekamas tiek, kiek buvo anksčiau numatyta – lygiai savaitę. Suvokite laikmačio galias.

20. Trečio brolio Jono dėsnis

Visi didieji atradimai atliekami per klaidą, atsitiktinai. Tačiau atsitiktinumas būtinai įvyksta, atėjus laikui ir sąlygoms. Suvokite atsitiktinumo neišvengiamumą.

21. Aštuntoji Pinokio taisyklė

Darbas kartu yra labai svarbus dalykas. Jis įgalina kaltę už klaidas suversti kam nors kitam. Suvokite bendro darbo naudą.

22. Merfio mokslinių tyrimų dėsnis

Ginant bet kokią pasirinktą teoriją visada galima atrasti daug ją patvirtinančių mokslinių tyrimų. Taip visoms, net viena kitą paneigiančioms teorijoms visada užtenka mokslinių įrodymų. Suvokite įrodymų sąlygiškumą.

23. Snieguolės (laikrodininkų) pirmasis dėsnis

Žmogus, kuris turi laikrodį, visada žino, kiek dabar valandų. Žmogus, turintis kelis laikrodžius, nebegali būti dėl to taip užtikrintas. Suvokite tų, kas pasako, kiek dabar valandų, valdžią.

24. Kazimiero dešrų teisės dėsnis

Тiems, kas mėgsta dešrą ir gerbia įstatymus, tikrai nevertėtų domėtis, kaip jie gaminami. Suvokite nežinojimo palaimą.

25. Princo Hario atsvaros dėsnis

Į kiekvieną veiksmą atsiranda lygios jam, tačiau priešingo poveikio paskalos ir peikimas. Suvokite žodžio stiprybę.

26. Driu išmanusis dėsnis

Кas moka mažiausiai, skundžiasi daugiausiai. Suvokite taupumo esmę.

27. Vantos dėsnis

Nedūžtantis žaisliukas naudingas tuo, kad jo pagalba galima sudaužyti visus kitus žaisliukus. Suvokite daiktų ir pavidalų trapumą.

28. Rinkimų konstanta

Kuo mažiau žmonių ateina į rinkimus, tuo daugiau vietų gauna partija, kuri jums nepatinka. Jei į rinkimus ateina daugiau žmonių, nepasitenkinimo lygmuo išlieka tas pats. Suvokite pasirinkimo galimybes.

29. Bananų tvarumo dėsnis

Jeigu jūs nusipirkote neprinokusį bananą, tai jis nesulauks prinokimo, o bus suvalgytas anksčiau. Jeigu jūs nusipirkote prinokusį bananą, bananas suges anksčiau, nei spėsite jį suvalgyti. Suvokite banano skonį jau dabar.

30. Snieguolės (laikrodininkų) antrasis dėsnis

Net stovintis laikrodis du kartus per parą rodo teisingą laiką. Suvokite, kas yra nejudantis judančiame – mobilis in mobile.

31. Svarstyklių taisyklė

Optimistas tiki, kad gyvename nuostabiausiame iš pasaulių, o pesimistas baiminasi, jog taip ir yra. Suvokite optimisto tikėjimo ir pesimisto baimės kilmės vienį.

32. Žinančiojo konstanta

Kokia tik neganda nebūtų atsitikusi, visada atsiranda tas, kuris teigia žinojęs, jog taip ir bus. Suvokite, kad taip ir bus.

 

Iš žiniatinklio platybių išminties, išversta, papildyta bei pridėta RG

yoga_funny

Vydija teskleidžias per Ugniją Šventą. Tebūnie suvokimas kaip giliausia dermė.

www.yogi.lt

Parašykite komentarą