Konkordijos Antarovos užrašai

   Toliau į lietuvių kalbą verčiame Konkordijos Antarovos užrašus, pavadintus „Mokslas apie džiaugsmą“. Tai darbiniai užrašai, juose užrašyti dalykai buvo panaudoti rašant knygą „Du gyvenimai“, apie Pakylėtųjų Mokytojų darbus, jų mokinių gyvenimus bei tenkančius išbandymus.

„Mokslas apie džiaugsmą“ yra neįkainojama dvasinė vertybė. Džiaugsmas be priežasties, lydintis žmogaus gyvenimą, kas jam beatsitiktų išorės pasaulyje, su kokiais išbandymais jis besusidurtų, yra teisingo kelio tylus ir bevardis ženklas.

„Atmink, kad džiaugsmas – nenugalima jėga, tuo tarpu nusiminimas ir neigimas sužlugdys viską, ko tik besiimtum. Žinojimas auga ne dėl tavo laimėjimų prieš kitus, išaukštinančių tave laimėjimų. Bet dėl išminties, ramybės ir džiaugsmo, kuriuos tu įgijai tada, kai niekas to nematė. Laimėk mylėdamas – ir tu laimėsi viską. Ieškok džiaugsmingai – ir visa tau atsilieps. Gyvenimas, visas Visatos gyvenimas, visada yra teigimas. Kurti galima tik teigiant. Kas gi nesugeba išmokti savo kasdienos gyvenime teigimo džiaugsmo esant įvairioms aplinkybėms, tas negali tapti šviesa kitų kelyje.“

***

antarova_mokslas_apie_dziaugsma_vertimai_am

SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.

www.yogi.lt