Kaukazo (egiptietiškos) jogos praktinis įvadas

https://www.yogi.lt/wp-content/uploads/2012/11/medis_egiptas_2011-2.jpgTai švelni, tačiau stipri ir veiksminga kvėpavimo-judesio-vizualizacijos-koncentracijos praktika. Įvadiniai mokomieji užsiėmimai. Tai stipri emocinė-mentalinė iškrova, kūno, minčių ir emocijų subalansavimas, deramas atsipalaidavimas.

Užsiėmimai vyks salėje adresu: Pamėnkalnio 3 – 27, Vilniuje.

Kaip rasti: priešais P.Cvirkos paminklą yra kampinis namas ir dailės parduotuvė. Virš sekančiame name įrengto „bromo“ yra grožio centro „Nefertitė“ iškaba. Įėjus į vidinį kiemą, kiek dešinėje, matysite įėjimą į pusrūsį. Virš jo trikampis stogelis, jo centre degs šviesa.

Užsiėmimų datos: pirmadieniais ir trečiadieniais, lapkričio 28, gruodžio 3, 5, 10, 12, dienomis. Viso 5 užsiėmimai.

Laikas: 18.30 val.

Vieta: salė adresu Pamėnkalnio 3 – 27, Vilnius

***

Kaukazo (egiptietiška) kvėpavimo joga – tai gilaus poveikio kvėpavimo pratimai, atliekami sėdint (ant kėdės), stovint, klūpint (įsikibus į kėdę) bei gulint (atsipalaidavimas). Kai kurie pratimai yra statiški, kai kurie yra lydimi švelniaus judesio bei vizualizacijų. Tai stipri emocinė-mentalinė iškrova, minčių ir emocijų subalansavimas, deramas atsipalaidavimas. Bei nuolat vykstantis vidinis vyksmas – savęs priėmimas bei vienovės tarp skirtingų žmogaus dalių bei išorės pasaulio – atradimas bei tvarus palaikymas. Pratimai turi švelnų energetinį poveikį, žmogus pasikrauna energijos, ją tinkamai subalansuodamas. Žmogus ima tapti savojo gyvenimo šeimininku, Stebėtoju. Gerėja fizinė ir dvasinė sveikata, darbingumas. Ima atsirasti ir įsitvirtinti pusiausvyra gyvenime ir situacijose.

Pradžioje ir pabaigoje skambės sakralūs dubenų garsai.

Gali dalyvauti įvairiaus pasirengimo žmonės, ši praktika nereikli fiziniam pasiruošimui.

Kaina: rekomenduojama auka 20 litų.

Užsiėmimus veda www.yogi.lt redaktorius R.G.Narajanas.

Tel.: +370 650 31508, elektroninis paštas narajanas[eta]gmail.com

SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.

www.yogi.lt

https://www.yogi.lt/wp-content/uploads/2012/11/medis_egiptas_2011-2.jpg

Medis viename iš Egipto vienuolynų.

R.G.Narajano nuotr.