Ozonuoto aliejaus kremas (atnaujinta)

  

Pagaliau turime keletą buteliukų šios retos ir labai veiksmingos priemonės, todėl primename ir siūlome mūsų draugams.

„ActiveO2Zone“. – ozonuotas aliejus – natūralaus grožio, ilgaamžiškumo ir sveikatos laidininkas.

Ozonuoto aliejaus kremas – nuostabi priemonė sveikatai palaikyti. Tai pagal naują technologiją ozono prisotintas aliejus, išliekantis stipriu iš esmės neribotą laiką. Tai gydomasis aliejus, nuo pigesnių panašių priemonių besiskiriantis ozono prisodrinimo stiprumu. Taip pat puikiai tinka ir kosmetiniams tikslams.

Ozonas – natūralus gamtos reiškinys, stipriausias gamtoje žinomas „antibiotikas“ – valantysis laidininkas.

***

Kanados mokslininkų dėka buvo sukurta ypatinga laboratorinė įranga bei procesas „ActiveO2Zone“ gamybai, kas šiam gaminiui suteikia išskirtinį veiksmingumą.

Šio kremo išskirtinumas ir poveikio veiksmingumas pasiekiamas panaudojant dar Antikos laikais žinotas technologijas, taip suteikiant „ActiveO2Zone“ energetinę galią. Šios technologijos autorius – mokslininkas iš Kanados, daugelį metų tobulinęs ne tik šiuolaikines mokslines technologijas, tačiau ištyręs ir naujame lygmenyje atgaivinęs Antikos civilizacijų pasiekimus.

***

Šis dalykas nėra atviras visuotiniam naudojimui ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl „ActiveO2Zone“ yra gaminamas mažais kiekiais ir šis technologinis vyksmas yra laikomas paslaptyje.

***

Nedideliais kiekiais šis gaminys pamažu tampa prieinamu ir jogams bei dvasiniams ieškotojams, – kaip pagalba jų praktikai. Jis padės susitvarkyti savo medžiaginį laidininką – kūną visais lygmenimis. Tam kad pratybos taptų gilesnėmis. Pagaliau, sveikata ir grožis yra vertybės savaime – tai džiaugsmo ir darnos šaltinis.

***

Ozonas yra nestabili, tačiau itin aktyvi triatomė deguonies molekulė O3. Norint išlaikyti ozoną stabilioje būklėje, aliejus prisotinamas ozonu, naudojant ypatingą technologiją. Naudojant kremą – gelį išlaisvintas ozonas po 15 – 20 minučių skyla į paprastą deguonį O2 ir į O1. Šis vienetinis deguonės atomas ir reaguoja į bet kokią nepageidaujamą žmogaus organizme esančią medžiagą. Tai visuotinis „apvalantis laidininkas“.

***

Kosmetikoje „ActiveO2Zone“ kremas – gelis yra universali, neturinti varžovų ypač veiksminga odos priežiūros ir gydymo priemonė, puikiai mažinanti raukšles, stipriai ir ilgam laikui aprūpinanti odos lasteles deguonimi. Tinka visiems odos tipams, įvairiaus amžiaus žmonėms.

***

Kaip gydomoji priemonė gali būti naudojama esant bet kokiai odos būklei. Fungicidinės ir baktericidinės ozono savybės padeda kovoti su virusinės kilmės susirgimais, gydyti užkrėstas, blogai gyjančias žaizdas ir uždegiminius vyksmus. Ozonas yra veiksminga kovos priemonė, tiek kovojant su grybeliniais ligos pažeidimais, tiek siekiant pagerinti žaizdų, ypač operacinių siūlių gijimą. Dėl dezinfekcinių ozono savybių, juo gydomos atviros užkrėstos žaizdos: kojų trofinės opos, diabetinė gangrena. Ozonas išvalo žaizdą, panaikindamas joje esančius mikrobus, ženkliai pagreitindamas gijimą.

***

„ActiveO2Zone“ kremas – gelis yra gaminamas, perkeičiant gryną medicininį deguonį į ozoną, kitaip dar vadinamą aktyvuotu deguonimi. Aukščiausios kokybės 100 proc. prisotinto ozonu Ozonuoto Aliejaus gamybos procesas trunka ištisus 2 mėnesius be pertraukos. To pasekoje – aliejus tampa aktyvuoto deguonies (ozono) nešėju, kuris šiame pavidale išlieka veiksnus daugelį metų.

***

Tai kokybiškai naujas pasiekimas, nes daugelis pasaulyje siūlomų panašių priemonių greitai išyra. Pavyzdžiui, ozono klinikose ozonoterapijoje yra siūlomas gydymas medicininiu ozonu. Medicinis ozonas specialiais ozono generatoriais gaminamas prieš pat procedūrą, nes ozono molekulė yra nestabili – jau po valandos pusė ozono kiekio vėl virsta deguonimi. Pagamintas prieš pat procedūrą ozonas nėra toks efektyvus nei aliejus, sotinamas ozonu du mėnesius pagal ypatingą technologiją. Be to nereikia eiti į gydyklas ir brangiai mokėti už procedūras.

***

Vokietijos Ozono terapijos medicinos draugijos atliktas tyrimas parodė, kad gydymas ozonu yra itin saugus bei neturintis šalutinių poveikių.

„ActiveO2zone“ yra natūralus gaminys, kurio sudėtyje nėra cheminių medžiagų, dirbtinių sudėtinių dalių, koncentratų, gyvulinės kilmės produktų bei kitų pašalinių priedų ar sintetinių medžiagų.

„ActiveO2zone“ laikymo sąlygos: šis kremas – gelis turi neribotą galiojimo laiką, bet norint išlaikyti maksimalų efektą, kremas – gelis turėtų būti sandariai uždarytas ir laikomas šaldytuve.

Kanados mokslininkų dėka buvo sukurta unikali laboratorinė įranga bei procesas „ActiveO2zone“ gamybai, kas šiam produktui suteikia išskirtinį veiksmingumą.

Šio gaminio išskirtinis unikalumas ir poveikio veiksmingumas įvairiais lygmenimis, pasiekiamas panaudojant dar Antikos laikais žinotas technologijas, taip suteikiant „ActiveO2zone“ energetinį potencialą. Šios technologijos autorius – mokslininkas iš Kanados, daugeli metu tobulinęs ne tik šiuolaikines mokslines technologijas, tačiau ištyręs ir naujame lygmenyje atgaivinęs Antikos civilizacijų pasiekimus.

***

Šie projektai nėra atviri masiniam naudojimui ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl „ActiveO2zone“ yra gaminamas mažais kiekiais ir šis technologinis procesas yra laikomas paslaptyje.

***

Nedideliais kiekiais šis produktas pamažu tampa prieinamu ir jogams bei kitų krypčių dvasiniams ieškotojams, – kaip pagalba jų praktikai. Jis padės susitvarkyti savo fizinį laidininką – kūną visais energetiniais lygmenimis. Tam kad praktika taptų gilesnė. Pagaliau, sveikata ir grožis yra vertybės savaime – tai džiaugsmo ir harmonijos šaltinis.

***

Dėl preparato „ActiveO2zone“ rašykite adresu:

narajanas@gmail.com

***

Kosmetikoje  „ActiveO2zone“ kremas – gelis yra universali, neturinti analogų ultra-efektyvi odos priežiūros ir terapijos priemonė, efektyviai mažinanti raukšles, intensyviai ir ilgam laikui aprūpinanti odos lasteles deguonimi. Tinka visiems odos tipams bet kokio amžiaus žmonėms.

***

Kaip terapinė priemonė gali būti naudojamas esant bet kokiai odos būklei. Fungicidinės ir baktericidinės ozono savybės padeda kovoti su virusinės kilmės susirgimais, gydyti infekuotas, prastai gyjančias žaizdas ir uždegiminius procesus Ozonas yra efektyvi kovos priemonė, tiek kovojant su grybeliniais ligos pažeidimais, tiek siekiant pagerinti žaizdų, ypač operacinių siūlių gijimą. Dėl dezinfekcinių ozono savybių, juo gydomos atviros infekuotos žaizdos: kojų trofinės opos, diabetinė gangrena. Ozonas išvalo žaizdą, panaikindamas joje esančius mikrobus, pagreitina gijimą.

***

Ozonuotas Aliejus veiksmingas:

-          skatinti augimą ir naujų sveikos odos lastelių atsinaujinimą;

-          toksinų bei žalingų cheminių medžiagų neutralizavimui;

-          odos lastelių regeneracijai, gijimo proceso paspartinimui

-          virusų bakterijų dezinfekavimui

-          odos sterilizavimui ir uždegimų sumažinimui;

-          nudegimų, bičių ir vabzdžių įkandimų gydymui;

-          psoriadzei, egzemai, dermatitui, seborėjai gydyti;

-          Herpeso infekcijai, makšties pienligei, pūslelinei gydyti;

-          Tinea versicolor, fistulių, kojų opoms gydyti ir daug kt.

***

„ActiveO2zone“ sudėtis: Aktyvuotas deguonis/ Ozonuotas biologinis alyvuogių aliejus 99 proc./ Australijos arbatmedžio esencinis aliejus 1 proc.

***

„ActiveO2zone“ naudojimas: tepti pažeistas vietas 2 – 4 kartus per dieną. Kaip kosmetinę odos priežiūros priemonę naudoti rytais ir vakarais po įprastinio valymo arba pagal poreikį užtepti ant švarios veido odos. Tolygiai paskirstyti ant odos pirštų galiukais ir lengvai masažuoti.

***

Daugiau apie ozonuotą aliejų skaityti ČIA.

***

www.yogi.lt

<><><><><>< -->

Parašykite komentarą