Rinkimų tema. Motinos citata.

   Citata, kuri prieš artėjančius rinkimus įgauna papildomą skambesį. Šiandien aukščiausias sąmoningas veiksmas žmonėms būtų pirmiausia užsiimti „spiritual upliftment’u“, kitaip tariant, savo sielos dvasinės Atgajos arba evoliucijos, dalykais. Tai šiandien yra svarbiausia – tobulintis dvasioje, imti suvokti. Nes tik sąmoningas žmogus ir žmonių bendruomenė gali išmokti pati lemti savo likimą tiek, kiek leidžia tai, ką esame įpratę vadinti „karma“ (ankstesnių bendruomenės kolektyvinių poelgių pasekmės).

Svarbu būtų vidumi neįsitraukti į žaidimus. Tačiau jeigu tie žaidimai (nors yra vadinami demokratiniais) yra parengti pagal iš anksto nesąžiningas sąlygas, bet koks atėjimas į taip vadinamus „rinkimus“ būtų dabar egzistuojančios sistemos palaikymas. Juk neperkame bilietų į spektaklį, kuris mums netinka? Ir jei visi neitų į tokį spektaklį, tuščiai salei juk nevaidintų?.. Toks sąmoningumas yra ne „apatija“, kaip dažnai kaltinama, o savimi suvoktas VEIKSMAS. Vidinis motyvas lemia išorinio veiksmo kokybę.

Ir tuomet atsivertų erdvė esminėms reformoms. O pati esmingiausia reforma yra Ši: „Jei nori taikos pasaulyje, pirma ją įtvirtink savo širdyje. Jei nori pasaulio vienybės, pirma suvienyk savąsias skirtingas esybės dalis.“ Motina.

Tegu ši Motinos išmintis nušviečia kelią kiekvienam iš mūsų, mūsų Tėvynei ir visam pasauliui, kurio vaikai visi mes esame. OM

R.G.Narajanas

SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.

 www.yogi.lt

Pietų Indijos lotosai.

R.G.Narajano nuotr.