Ozonuotas aliejaus – ypatingas sveikatos laidininkas

   

„ActiveO2zone“ – ozonuotas aliejus

 Ozonuotas aliejus – nuostabi priemonė sveikatai palaikyti. Tai pagal naują technologiją ozono prisotintas aliejus, išliekantis stipriu iš esmės neribotą laiką. Ozonas – natūralus gamtos reiškinys, stipriausias gamtoje žinomas antibiotikas. Ozonas yra nestabili, tačiau itin aktyvi triatomė deguonies molekulė O3. Norint išlaikyti ozoną stabilioje būklėje, aliejus prisotinamas ozonu, naudojant specialią technologiją. Naudojant kremą – gelį išlaisvintas ozonas po 15 – 20 minučių skyla į paprastą deguonį O2 ir į O1. Šis vienetinis deguonies atomas ir reaguoja į bet kokią nepageidaujamą žmogaus organizme esančią medžiagą. Tai universalus „apvalantis laidininkas“.

 Kosmetikoje „ActiveO2zone“ kremas – gelis yra visuotinė, neturinti analogų ypač veiksminga odos priežiūros ir gydymo priemonė, stipriai mažinanti raukšles, intensyviai ir ilgam laikui aprūpinanti odos lasteles deguonimi. Tinka visiems odos tipams bet kokio amžiaus žmonėms.

 Kaip gydomoji priemonė gali būti naudojama esant bet kokiai odos būklei. Fungicidinės ir baktericidinės ozono savybės padeda kovoti su virusinės kilmės susirgimais, gydyti infekuotas, prastai gyjančias žaizdas ir uždegiminius vyksmus. Ozonas yra veiksminga kovos priemonė, tiek kovojant su grybeliniais ligos pažeidimais, tiek siekiant pagerinti žaizdų, ypač operacinių siūlių gijimą. Dėl dezinfekcinių ozono savybių, juo gydomos atviros užkrėstos žaizdos: kojų trofinės opos, diabetinė gangrena. Ozonas išvalo žaizdą, panaikindamas joje esančius mikrobus, pagreitina gijimą.

 „ActiveO2zone“ kremas – gelis yra gaminamas, perkeičiant gryną medicininį deguonį į ozoną, kitaip dar vadinamą aktyvuotu deguonimi. Aukščiausios kokybės 100 proc. prisotinto ozonu Ozonuoto Aliejaus gamybos veiksmas trunka ištisus 2 mėnesius be pertraukos. To pasekoje – aliejus tampa aktyvuoto deguonies (ozono) nešėju, kuris šiame pavidale išlieka aktyvus daugelį metų.

Tai kokybiškai naujas pasiekimas, nes daugelis pasaulyje siūlomų analogų greitai išyra. Pavyzdžiui, ozono gydyklose ozonoterapijoje yra siūlomas gydymas medicininiu ozonu. Medicininis ozonas specialiais ozono generatoriais gaminamas prieš pat procedūrą, nes ozono molekulė yra nestabili – jau po valandos pusė ozono kiekio vėl virsta deguonimi. Pagamintas prieš pat procedūrą ozonas nėra toks efektyvus nei aliejus, nei sotinamas ozonu du mėnesius pagal specialią technologiją. Be to nereikia eiti į gydyklas ir brangiai mokėti už procedūras.

 Kanados mokslininkų (šios technologijos autorius – Kanados pilietis iš Lietuvos) dėka buvo sukurta unikali laboratorinė įranga bei procesas „ActiveO2zone“ gamybai, kas jam suteikia išskirtinį veiksmingumą.

 Ozonuotas Aliejus veiksmingas:

 - skatinti augimą ir naujų sveikos odos lastelių atsinaujinimą;

 - toksinų bei žalingų cheminių medžiagų neutralizavimui;

 - odos lastelių regeneracijai, gijimo proceso paspartinimui

 - virusų bakterijų dezinfekavimui

 - odos sterilizavimui ir uždegimų sumažinimui;

 - nudegimų, bičių ir vabzdžių įkandimų gydymui;

 - psoriazei, egzemai, dermatitui, seborėjai gydyti;

 - Herpeso infekcijai, makšties pienligei, pūslelinei gydyti;

 - Tinea versicolor, fistulių, kojų opoms gydyti ir daug kt.

Vokietijos Ozono terapijos medicinos draugijos atliktas tyrimas parodė, kad gydymas ozonu yra itin saugus bei neturintis šalutinių poveikių.

 „ActiveO2zone“ sudėtis: Aktyvuotas deguonis/ Ozonuotas biologinis alyvuogių aliejus 99 proc./ Australijos arbatmedžio esencinis aliejus 1 proc.

 „ActiveO2zone“ yra natūralus gaminys, kurio sudėtyje nėra cheminių medžiagų, dirbtinių sudėtinių dalių, koncentratų, gyvulinės kilmės produktų bei kitų pašalinių priedų ar sintetinių medžiagų.

 „ActiveO2zone“ naudojimas: tepti pažeistas vietas 2 – 4 kartus per dieną. Kaip kosmetinę odos priežiūros priemonę naudoti rytais ir vakarais po įprastinio valymo arba pagal poreikį užtepti ant švarios veido odos. Tolygiai paskirstyti ant odos pirštų galiukais ir lengvai masažuoti.

 „ActiveO2zone“ laikymo sąlygos: šis kremas – gelis turi neribotą galiojimo laiką, bet norint išlaikyti maksimalų efektą, kremas – gelis turėtų būti sandariai uždarytas ir laikomas šaldytuve.

 „ActiveO2zone“ deguonies aktyvavimo procese yra naudojamas tik grynas 100 proc. medicinos deguonis, taip pat biologiškai švarus aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus. Ozonas, pagamintas iš gryno deguonies, skiriasi nuo atmosferinio ozono! Tai svarbus skirtumas, nes atmosferinis ozonas susiformuoja veikiant ultravioletiniams spinduliams arba iš ozono generatorių, kurie naudoja atmosferinį orą. Jo sudėtyje yra nepageidaujami gryno ozono gamybai elementai. Jie yra kenksmingi ir dirginantys. Tuo atveju, ozonas negali būti naudojamas medicinos ir kosmetikos praktikoje.

 Jei norite gauti papildomos informacijos apie šį unikalų preparatą rašykite adresu:

 narajanas@gmail.com

 Papildoma informacija apie Ozonuotą Aliejų bei gydymą ozonu

 Ozono terapijoje ozonas yra viena efektyviausių priemonių, galinčių atstatyti su amžiumi lėtėjančius organizmo biologinius procesus. Gydymas ozonu naikina pačią priežastį, dėl kurios vyksta senėjimo vyksmai. Ozonas, sąveikaudamas su kūno ląstelėmis, skatina jų metabolizmą, neutralizuoja toksinų bei laisvųjų radikalų žalingą poveikį.

 Į paodį patekęs Ozonuotas Aliejus paspartina biologines reakcijas, tuo pačiu palaikydamas kolageno ir elastino gamybą. Skatina ląstelių atsinaujinimą, pagerina odos tekstūrą ir elastingumą, skatina limfos apytaką. Ozonuotas aliejus pasižymi ne tik savo antibakteriniu ir sterilizavimo efektu, tačiau jis atlieka tai, ko kitas antibiotikas negalėtų padaryti – paskatinti gijimo procesą, tiesiogiai suteikiant audiniui aktyvuoto deguonies. Be to, tai visiškai natūrali priemonė, neužteršianti organizmo chemija, o jį išvalanti nuo toksinų ir kitų atliekų, susidarančių organizme.

 Kolagenazės gamybą skatinantis ozonas atkuria odos funkcijas, sumažina raukšles.

 Už jaunatvišką odą turime būti dėkingi elastazei bei kolagenazei – fermentams, kurie skatina kolageno, suteikiančio odai stangrumą, gamybą. Bėgant šių fermentų ištekliai organizme senka, pagaminama mažiau kolageno, tad ir oda praranda stangrumą, raukšlėjasi, netenka skaistumo. Ozonas – viena efektyviausių priemonių, galinčių atstatyti su amžiumi lėtėjančius organizme vykstančius procesus, nuo kurių ir priklauso biologinis, o ne pase nurodytas amžius. Į poodį patekęs ozonas paspartina chemines reakcijas, kurių metu gaminasi kolagenas. Kolagenas organizme gaminasi natūraliai, tačiau senstant – vis lėčiau ir lėčiau. Ozonui paspartinus kolageno gamybą, oda atgauna stangrumą, taip sugrąžinant jai jaunystę. Plastinės operacijos, botulino injekcijos pašalina senėjimo proceso padarinius – panaikina raukšles, ištempia suglebusią odą, tuo tarpu ozono terapija naikina pačią priežastį, dėl kurios šie senėjimo procesai vyksta.

 Ozonas veiksmingas ne tik kovoje su amžiumi, bet ir su kitomis odos problemomis – gydant nudegimus, naikinant pigmentines dėmes, jaunatvinius spuogus, lipomas. Ozono pagalba netgi galima aplyginti įsisenėjusius randus.

 Ozonas, skatindamas limfos apytaką bei neleisdamas kauptis toksinams, padeda moterims kovojant su dar viena itin opia problema – celiulitu.

 Celiulitas nėra vien tik estetinio pobūdžio odos defektas, kaip mano daugelis – sudėtingi celiulito atvejai neretai tampa ir varginančia sveikatos problema. Celiulitą turinčios moterys dažnai skundžiasi ne tik psichologiniu diskomfortu, bet ir nuovargiu bei sunkumu kojose, netgi skausmais.

 Celiulitas susidaro dėl poodyje besikaupiančių toksinų, tad ženklių rezultatų kovoje su “apelsino žievelės” oda galima pasiekti ozono, pasižyminčio detoksikuojančiu poveikiu, terapija. Patekęs į poodį, ozonas turi savybę skverbtis ne į sveikus, o į pažeistus audinius, atstatydamas buvusią struktūrą. Ozonas suaktyvina limfos apytaką ir, neleisdamas kauptis celiulitą sudarantiems toksinams, panaikina ir “apelsino žievelės” odą.

 Metabolizmo procesus skatinantis ozonas gerina bendrą organizmo imuninę sistemą, padeda atsikratyti streso, nuolatinės protinės bei fizinės įtampos. Ozonoterapija padeda atsikratyti nuolatinio streso, pernelyg didelės fizinės ar protinės įtampos. Ozonas, sąveikaudamas su baltųjų ir raudonųjų kraujo ląstelių struktūromis, skatina jų metabolizmą, taip gerindamas bendrą organizmo imuninę sistemą.

 Ozonoterapija sėkmingai gydomos ne tik infekuotos žaizdos, bet ir uždegiminės žarnyno infekcijos, ypač pradinėse ligos stadijose. Ozonas sėkmingai gydo ir kepenų infekcijas – taikant ozonoterapiją visiškai išgydomas hepatitas A, klinikiniai tyrimai rodo, jog drauge su tradiciniu gydymu taikomos ozonoterapijos procedūros padeda gydant lėtinę formą dažniausiai įgyjančius hepatitą B bei hepatitą C.

 Ozonoterapija sėkmingai naudojama kovojant su lėtinėmis ligomis, ypač gerų rezultatų pasiekta ozonu gydant bronchinę astmą, kitas kvėpavimo takų ligas.

 Ozonas, triatomis deguonis, didele energija pasižyminti normalaus atmosferos deguonies forma – vienas svarbiausių dujinių elementų Žemės stratosferoje. Apsauginis ozono sluoksnis, ozonosfera, veikia kaip filtras, kuris absorbuoja ultravioletinius spindulius, šitaip išlaikydamas mūsų planetos biologinį balansą.

 Ozoną, kurio pavadinimas kilo nuo senovės graikų kalbos žodžio „ozein“ – “kvepėti”, 1840 metais atrado vokiečių chemikas Christianas Friedrichas Schoenbeinas.

 Medicinoje ozonas naudojamas beveik šimtmetį – Pirmojo pasaulinio karo metu kaip antiseptinę priemonę jį išbandė vokiečiai.

 Iš pradžių ozonas naudotas išoriniam gydymui – ozonatoriais buvo purškiamos ilgai negyjančios žaizdos, gangrenuotа odа, grybelinių susirgimų pažeistos sritys, bet neužilgo ozono mišiniai pradėti taikyti ir vidiniam gydymui.

  Europos ozonoterapeutai bei ozonoterapija besidomintys kitų sričių gydytojai yra susibūrę į “Ozono taikymo ligų prevencijoje ir terapijoje medicinos draugiją” (Medical Society for Ozone Application in Prevention and Therapy), dar vadinamą “Ozonoterapijos medicinos draugija” (Medical Society for Ozone Therapy).

 Paruošta, remiantis D.L.F. Research – Canada developed žiniomis

  –

 SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.

 www.yogi.lt

Parašykite komentarą