Joga Nidros rudens sesija. Sveikatos pajauta.

flower dar

SESIJA BAIGTA

Joga Nidros (gilaus atsipalaidavimo autogeninė treniruotė) rudens sesija (2013), skirta Sveikatos-Tylos pajautai, vyks salėje adresu: Pamėnkalnio 3 – 27, Vilniuje.

Tu esi sveikas ir laimingas jau dabar. Ar tai žinai? Iš tylos skleidžiasi ramybė. Iš ramybės – sąmoningumas ir suvokimas. Iš sąmoningumo ir suvokimo – sveikata, džiaugsmas ir teisingas veiksmas. Joga nidros metu problemos nėra sprendžiamos – jos tiesiog ištirpsta, atsakymai ima skleistis savaime. Tačiau, išties, pajausta ramybė ir taika yra pats geriausias atsakymas į visus gyvenimo klausimus.

UŽSIĖMIMAI VYKS – PIRMADIENIAIS IR TREČIADIENIAIS, GRUODŽIO … DIENOMIS.

Kaip rasti: priešais P.Cvirkos paminklą yra kampinis namas ir dailės parduotuvė. Virš sekančiame name įrengto “bromo” yra grožio centro “Nefertitė” iškaba. Įėjus į vidinį kiemą, kiek dešinėje, matysite įėjimą į pusrūsį. Virš jo trikampis stogelis, jo centre degs šviesa.

Laikas: 18.30 val.

Vieta: salė adresu Pamėnkalnio 3 – 27, Vilnius

***
Joga nidra – gilaus atsipalaidavimo praktika (autogeninė treniruotė), pasiekiant būseną tarp miego ir būdravimo, kuomet ima vykti vidinis veiksmas – darbas su savimi, charakterio savybėmis, įpročiais, sveikatos problemomis ir t.t. Žmogus ima tapti savojo gyvenimo šeimininku, Stebėtoju. Joga Nidros palydovai – RAMybė ir tylusis džiaugsmas. Gerėja fizinė ir dvasinė sveikata, darbingumas. Ima atsirasti pusiausvyra gyvenime ir situacijose.

Įeiti į joga nidros būseną padės sakralūs skambančių dubenų garsai bei specialūs (binariniai) garsai būsenai pagilinti.

Gali dalyvauti įvairaus pasiruošimo žmonės, netgi visiškai nepraktikavę jogų ir kitų dvasinių praktikų. Tai tiesiog darbo su savimi praktika – autogeninė treniruotė grupėje.

Po joga nidros užsiėmimo – trumpa 5-10 min. būva (meditacija).

Kaina: rekomenduojama auka 20 litų.

Užsiėmimus veda www.yogi.lt redaktorius R.G.Narajanas.

Rekomendacija: galima atsinešti papildomus patiesalus ar pagalvėles jūsų patogumui.

Tel.: +370 650 31508, elektroninis paštas narajanas[eta]gmail.com

***
Tik nurimus ir nustojus ieškoti (aktyviai, prote), – gali atsiverti paslėpti tavo sąmonės (sąmoningumo) klodai, kuriuos visad nujautei turįs. Žinojai tai visada, tačiau abejojai, gal neužteko ryžto, o gal dar nebuvo atėjęs laikas pokyčiams, virsmui. Klausimus tu užduodi pats (pati) ir dirbi pats. Atsakymai ateina lyg savaime, gal ne iš karto, tačiau kiekvienu sąmoningu veikimu (praktika) tu juos priartini.
***

Tylos ir ramybės pajauta – gal būt svarbiausias iš žmogaus darbų. Tai išeities taškas sveikatai, džiaugsmui ir visam kitam veikimui. Būti tyloje, išmokti jos klausyti reiškia būti savimi. Būti sveiku ir laimingu yra tokios būties rezultatas.

***

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE JOGĄ NIDRĄ GALIMA RASTI ČIA.

SATYÂT NÂSTI PARO DHARMAH – Nėra aukštesnės Priedermės už Suvokimą.
www.yogi.lt

https://www.yogi.lt/wp-content/uploads/2011/01/atvaizd096.jpg

Pėdsakai smėlyje.

R.G.Narajano nuotr.